Nissa Car Rental (0)


cn (0)
nl (0)
免费
下载

Uygulamamız ile avantajlı fiyatlardan araç kiralayabilir ve kiraladığınız araçları takip edebilirsiniz. Ayrıca sisteme kaydolarak önceki rezervasyonlarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Kaliteli hizmet,müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek müşterilerine garantili ve 7/24, kesintisiz hizmet vermekteyiz.


Kapadokya, Kayseri, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Dalaman, Fethiye, Antalya ve Marmaris şehirleri başta olmak üzere 57 farklı lokasyonda araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Filomuzda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunmaktayız. Filomuzda ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır.


Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.


Haftanın 7 günü açık olan çok dilli çağrı merkezimize, dünyanın neresinde olursanız olun telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden on-line mesaj gönderebilir ya da +90 444 4 093 nolu telefonumuz ile 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir.


Araç Kiralama ihtiyacınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.


Nissa Car Rental


免费
下载发行说明

2019/11/15 | 版本 : 1.0 | 大小 : 80.8 MB


屏幕截图 iPhone / iPod :

屏幕截图 iPhone / iPod 屏幕截图 iPhone / iPod 屏幕截图 iPhone / iPod

屏幕截图 iPad :

屏幕截图 iPad 屏幕截图 iPad 屏幕截图 iPad

类别

旅行 , 生活


支持的设备
iPhone5S, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, XS, XS Max, XR
iPadAir, Air Cel, Mini Retina, Mini Retina Cel, Air 2, Air 2 Cel, Mini 3, Mini 3 Cel, Mini 4, Mini 4 Cel, Pro, Pro Cel, Pro 97, Pro 97 Cel, 6.11, 6.12, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.5, 7.6, 8.1.2, 8.3.4, 8.5.6, 8.7.8
iPodTouch 6th Gen

From this dev.

Mayrent
Mayrent

价格 : 免费
平台 : iPhone/iPad
通过 kolayCAR
Ayyıldız VIP
Ayyıldız VIP

价格 : 免费
平台 : iPhone/iPad
通过 kolayCAR
Hit Rent A Car
Hit Rent A Car

价格 : 免费
平台 : iPhone/iPad
通过 kolayCAR

发现

Bubble Blast Rescue 2
Bubble Blast Rescue 2

价格 : 免费

对弈棋 II
对弈棋 II

价格 : 免费

數獨2
數獨2

价格 : 免费

汉堡 (Burger)
汉堡 (Burger)

价格 : 免费

小猴射泡泡
小猴射泡泡

价格 : 免费