ארץ זוכרת יושביה - החדשה (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
cn (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
mx (0)
de (0)
kr (0)
it (0)
se (0)
ru (0)
nl (0)
gb (0)
免费
下载

ארץ זוכרת יושביה - החדשה

us fr jp es pt br mx de kr it se ru nl gb

通过 Joseph ZUR

לקראת יום הזיכרון תשע"ח (2018) יוסי צור, אביו של אסף ז"ל שנרצח ב-2003 בפיגוע באוטובוס קו 37 בחיפה, משיק אפליקציה חדשה, "ארץ זוכרת יושביה" אשר מציגה תיעוד של הנצחות ואנדרטאות חללי טרור בישראל כפרויקט הנצחה לזכרו של בנו אסף ז"ל ולהנצחתם של חללי טרור ופעולות האיבה.

האפליקציה מתעדת כ-700 אתרי הנצחה בכל רחבי הארץ ומידי חודש מתווספים אתרים חדשים אשר המשפחות בונות או אתרים קיימים שמתגלים. באמצעות מפה של ישראל או מפה המאתרת את מיקום המשתמש יכול המשתמש למצוא הנצחות הקרובות למיקום הנוכחי של המשתמש או לחפש הנצחה מסוימת ברשימת אתרי ההנצחה.
באמצעות האפליקציה יכול המשתמש להניח פרח וירטואלי על ההנצחה ולהשאיר הודעה לזכר החלל/ים באותה הנצחה.
עם תחילתו של האביב ויציאה לטיולים האפליקציה מקנה ערך מוסף בספקה מידע על הנצחות שקמו לזכר הנופלים ואשר המטיילים עוברים לצידן.
המפה גם מראה את ההיסטוריה של המאבק בטרור בארץ ישראל. גושי ההנצחות מעידים על איפה היו הפיגועים, אם בשנות החמישים מסביב לעוטף עזה עת חדירות הפידאיון היו יומיות או מעמק החולה בשנות השישים כאשר סוריה היוותה המקום מנו חדרו ופיגעו בישובי הספר ועד שנות האלפיים כאשר מרכזי הערים ספגו עשרות פיגועי התאבדות.
אפליקציה זו נוצרה כהמשך טבעי עם התקדמות הטכנולוגיה והמעבר לניידים, המשך לאתר האינטרנט "ארץ זוכרת יושביה" שהוקם לפני כ-12 שנה כפרויקט הנצחה לזכרו של אסף צור ז"ל. האתר דינאמי ומתעדכן תכופות באתרי הנצחה חדשים. כתובת האתר www.ezy.co.il , מידע נוסף על אתר האינטרנט ועל פרויקט תיעוד הנצחת חללי פעולות איבה נמצא באתר ובאפליקציה בקטגוריה "אודות" .

משפחות שכולות המעוניינות לעדכן את המאגר, להוסיף הערות, תיקונים או אתרי הנצחה שאינם מופיעים מוזמנות, ליצור קשר עם יוסי צור- מייסד הפרויקט, דרך האתר, האפליקציה או במייל Yossi@blondi.co.il.

发行说明

2018/2/11 | 版本 : 1.0.3 | 大小 : 21.3 MB


屏幕截图 iPhone / iPod :

屏幕截图 iPhone / iPod 屏幕截图 iPhone / iPod 屏幕截图 iPhone / iPod 屏幕截图 iPhone / iPod

屏幕截图 iPad :

屏幕截图 iPad 屏幕截图 iPad 屏幕截图 iPad 屏幕截图 iPad

类别

导航 , 教育


支持的设备 : iPad 2 Wifi , iPad 2 3G , iPhone 4S , iPad 3rd Gen , iPad 3rd Gen 4G , iPhone 5 , iPod Touch 5th Gen , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Mini , iPad Mini 4G , iPhone 5C , iPhone 5S , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPhone6 , iPhone6 Plus , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPod Touch 6th Gen , iPhone 6s , iPhone 6s Plus , iPad Mini 4 , iPad Mini 4 Cel , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPhone SE , iPhone 7 , iPhone 7 Plus , iPad 6.11 , iPad 6.12 , iPad 7.1 , iPad 7.2 , iPad 7.3 , iPad 7.4 , iPhone 8 , iPhone 8 Plus , iPhone X


发现

麻将 2
麻将 2

价格 : 免费

接龙 ►
接龙 ►

价格 : 免费

Bubble Blast弹球
Bubble Blast弹球

价格 : 免费

藏球遊戲
藏球遊戲

价格 : 免费

二十一点!
二十一点!

价格 : 免费iPhone 和 iPad 應用程式

iPhone 和 iPad 游戏

Mac OS X 的应用程序

Mac OS X 游戏

返回頁首

   Follow @FormidApps